fbpx

Rolety dzień i noc – zalety

Rolety dzień noc to jedno z nowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Dzięki swojemu nowatorskiemu zastosowaniu zdobywają coraz większą popularność. Ich największą zaletą jest możliwość regulowania światła słonecznego, które dostaje się do wnętrza domu. Inspirowane poziomymi żaluzjami rolety dzień noc wykonane są z dwóch ułożonych naprzemiennie tkanin: transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał (w poziome pasy) pozwala na dowolne sterowanie światłem. Możemy tym samym dostosować ilość wpadającego światła do naszych potrzeb niezależnie od tego, czy chcemy stworzyć odpowiednie warunki do pracy, czy klimat do spotkania ze znajomymi.

Kontroluj światło w swoim domu

Rolety dzień noc mogą śmiało zastąpić firany i zasłony czy tradycyjne rolety. W ciągu dnia możemy ustawić rolety na przeźroczyste pasy dzięki czemu uzyskamy efekt jaki daje firana – będziemy widzieć co dzieje się na zewnątrz jednocześnie zasłaniając to, co dzieje się w środku. Wieczorem i w nocy wystarczy zmienić ustawienie rolety na pasy zaciemniające światło – dzięki temu zachowamy naszą prywatność przy zaświeconym świetle. Całkowite zasłonięcie rolety ochroni też przed ostrym rażącym światłem o poranku, a w upalny, letni dzień ograniczy nagrzewanie się pomieszczenia.

Brązowe rolet wewnętrzne w biurze

Nowoczesność i higiena

Rolety dzień i noc nie tylko zastąpią firany czy zasłony pod względem praktycznym, ale mogą też tknąć nową jakość w nasze wnętrze. Nowatorskie rolety to nie tylko funkcjonalność, ale też świetna stylistyka i najlepsza jakość. Ich zastosowanie sprawi, że wnętrze domu stanie się bardziej nowoczesne, a efekt ten osiągniemy niewielkim nakładem pracy. Rolety dzień i noc są też bardziej higienicznym rozwiązaniem niż firany i zasłony. Dzięki specjalnej powłoce nie zbierają kurzu, a to ogromna zaleta, którą docenią szczególnie alergicy i rodzice z małymi dziećmi.

Szare rolety okienne dzień noc

Zalety rolet dzień noc:

  • funkcjonalności wszystkich tradycyjnych przysłon okiennych w jednej
  • możliwość regulowania wpadającego światła
  • odporność na kurz
  • niepowtarzalne atuty dekoracyjne
  • łatwy montaż
  • możliwość montażu na każdym oknie
  • łatwy i estetyczny mechanizm sterujący

 

Zapoznaj się z naszą ofertą https://wwokna.pl/oferta/

Zapisz

Facebook
YouTube
Instagram