fbpx

Rolety rzymskie automatic – na czym polega mechanizm?

Rolety rzymskie automatic – na czym polega mechanizm?

Zależy Ci na wygodnym sterowaniu roletami rzymskimi. Nie chcesz wybierać między praktyczną zasłoną a stylową. Koniecznie przeczytaj na czym polega innowacyjny system podwójnych rolet rzymskich. To rozwiązanie wprost dla Ciebie. Funkcjonalne, komfortowe i bezpieczne dla najmłodszych domowników.

Rolety rzymskie automatic to system podwójnych rolet rzymskich. System polega na tym, że sterujesz dwoma niezależnymi tkaninami za pomocą jednego łańcuszka. Ten innowacyjny system wysokiej jakości pochodzi od producenta Deco Sun – który słynie z produkcji ekskluzywnych osłon okiennych wykonywanych na wymiar. Zobacz katalog Deco Sun https://wwokna.pl/wp-content/uploads/2017/06/DECO-SUN_KATALOG_PRODUKTOW_2016-2017.pdf

JEDEN ŁAŃCUSZEK – DWA RUCHY
DWIE ROLETY – JEDNO STEROWANIE

Mechanizm wyposażony jest w podwójną szynę, na której możesz zamontować dwie tkaniny np. firanową i zasłonową (stylową i praktyczną). Obie rolety sterujesz jednym łańcuszkiem. Jedna może być z przejrzystej tkaniny (jak elegancka firanka), druga z zasłaniającej (jak roleta). Zyskujesz efekt rolety rzymskiej dzień-noc (kilka ruchów jednym łańcuszkiem i wybierasz odpowiednią na dzień i noc).

System podwójnych rolet rzymskich w eleganckim salonie

Schematy działania pojedynczej i podwójnej rolety rzymskiej

Zalety rolet rzymskich automatic

  • Najwyższa japońska jakość.
  • Gwarancja na mechanizm obejmuje minimum 10 tys. cykli.
  • Wysoki komfort użytkowania (płynna i cicha praca mechanizmu).
  • Innowacyjna technologia.
  • System bezpieczny dla dzieci (pętla łańcuszka zaopatrzona jest w element zrywający już pod ciężarem około 4kg, który w bardzo łatwy sposób można ponownie połączyć).

Zamów rolety rzymskie automatic https://wwokna.pl/kontakt/

W ofercie mamy także inne osłony wewnętrzne: rolety tkaninowe, rolety dzień-noc, rolety do okien dachowych, żaluzje: aluminiowe, drewniane, bambusowe, plisowane, pionowe, zasłony. Mamy też osłony zewnętrzne i mnóstwo innych produktów: okna, drzwi, bramy garażowe. Koniecznie zobacz naszą ofertę https://wwokna.pl/oferta/

Dane techniczne

  • Maksymalna szerokość: 300 cm
  • Maksymalna wysokość: 350 cm
  • Maksymalna waga tkaniny: ok. 4 kg
  • Zastosowanie: tylko wewnątrz budynku
Facebook
YouTube
Instagram