fbpx

UWAGA! Mamy nowy adres! I świetną promocję na rolety zewnętrzne!

Nowy rok, nowe cele, nowe wyzwania i… nowy adres naszej siedziby! Od teraz znajdziecie nas przy ulicy Św. Jacka 183 w Iwinach koło Wrocławia. Serdecznie zapraszamy – mamy z tej okazji małą niespodziankę: damy Ci aż 15% rabatu na wszystkie systemy rolet zewnętrznych! Jeśli budujesz dom i masz w planie montaż rolet, czekamy na Ciebie!

Jeśli jeszcze masz wątpliwości związane z inwestycją w osłony zewnętrzne – pozwól, że je rozwiejemy. Poniżej znajdziesz małe zestawienie wszystkich korzyści, wynikających z ich montażu.

Rolety zewnętrzne:

  • generują oszczędności (niższe koszty ogrzewania domu zimą),
  • zapewniają dyskrecję, poprawiają komfort życia,
  • są skuteczną barierą dla złodziei i włamywaczy,
  • pozytywnie wpływają na wygląd domu, dopełniają aranżację,
  • dostępne są dla wszystkich, w dobrych cenach.

Więcej o korzyściach z montażu rolet zewnętrznych pisaliśmy tutaj: ROLETY ZEWNĘTRZNE – ZALETY

Skorzystaj z rabatu – kup rolety zewnętrzne do swojego domu taniej o 15%!

Pamiętaj – mamy nowy adres!
WW Okna Wrocław
ul. Świętego Jacka 183
Iwiny, k. Wrocławia

Możesz wcześniej umówić się na spotkanie, przygotujemy dla Ciebie wycenę i porozmawiamy o realizacji inwestycji. W nowym miejscu mamy sporo miejsc parkingowych dla naszych klientów – nie musisz się więc niczym martwić. W ofercie mamy okna (drewniane, PCV, antywłamaniowe), drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe (m.in. niezastąpionej i niezawodnej firmy Krispol) oraz szeroki wybór różnego rodzaju osłon okiennych (rolety zewnętrzne i wewnętrzne, markizy, żaluzje). Cieszymy się opinią solidnej firmy, która w kontakcie z klientem dba o każdy szczegół – od atrakcyjnej wyceny, po domknięcie realizacji – montaż stolarki przez naszą fachową ekipę.

Zadzwoń, zapytaj o rabat na rolety zewnętrzne i odwiedź nas w nowym biurze!

Rolety zewnętrzne Wrocław
Facebook
YouTube
Instagram