fbpx

Konkurs WW Okna Wrocław – kibicuj z nami, zgarniaj nagrody!

Konkurs WW Okna Wrocław – kibicuj z nami, zgarniaj nagrody!

Kategorie
Konkurs WW Okna Wrocław

Mundial 2018 zbliża się wielkimi krokami – już w drugiej połowie czerwca rozpocznie się największe piłkarskie święto na świecie. Polacy kolejny raz powalczą o najlepsze miejsce w tej wyjątkowej imprezie. Szykuje się prawdziwe święto dla każdego kibica – przeżywaj z nami niesamowite emocje!

Specjalnie z tej okazji mamy niespodziankę – weź udział w naszej zabawie i wygraj koszulkę lub piłkę z autografami Łukasza Piszczka. Do zgarnięcia również okulary przeciwsłoneczne, karty do grybony rabatowe na naszą ofertę oraz aż 100 selfiesticków!

Co musisz zrobić? Wystarczy, że napiszesz nam swój sposób na doping naszej reprezentacji! Zasady są proste – wymyśl tekst dopingujący REPREZENTACJĘ POLSKI NA MŚ W ROSJI z użyciem słów OKNA WROCŁAW i BRAMY WROCŁAW i wyślij go przez formularz konkursowy.

Weź udział: https://wwokna.pl/konkurs/

Czas trwania konkursu: 18.06.2018 – 22.06.2018
Ogłoszenie wyników: 26.06.2018

Nagrody w konkursie WW Okna Wrocław „Ale brama – prosto w okno!”

  • 3 koszulki i 3 koszulki z autografami Łukasza Piszczka,
  • bony rabatowe na naszą ofertę,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • karty do gry,
  • aż 100 selfie sticków.

Głównymi nagrodami w naszym mundialowym konkursie są oryginalne koszulki i piłki podpisane przez jednego z najwybitniejszych piłkarzy i Reprezentanta Polski Łukasza Piszczka. Ten należący do światowej czołówki piłkarz, niekwestionowana gwiazda Bundesligi i filar obrony naszej drużyny jest ambasadorem marki Krispol, której produkty polecamy i sprzedajemy od wielu lat.

Specjalnie dla nas grający w barwach Borussi Dortmund Łukasz Piszczek podpisał 3 koszulki i 3 piłki, które są nagrodami w naszym konkursie. To prawdziwa gratka dla każdego kibica – nie zwlekaj, sięgnij po nie już dzisiaj i zyskaj wyjątkową pamiątkę!

Weź udział: https://wwokna.pl/konkurs/

Konkurs WW Okna Wrocław

Weź udział w konkursie WW Okna Wrcoław – baw się dobrze i wygrywaj nagrody!

Mundial 2018 konkurs WW Okna Wrocław – co wystarczy zrobić, aby zgarnąć nagrody?

  • POMÓC NAM KIBICOWAĆ: wymyślić tekst dopingujący REPREZENTACJĘ POLSKI NA MŚ W ROSJI z użyciem słów OKNA WROCŁAW i BRAMY WROCŁAW.
  • Wypełnić formularz konkursowy.
  • Zapoznać się z regulaminem i wysłać zgłoszenie.
  • Śledzić profil WW Okna na Facebooku i zgarniać dodatkowe nagrody!

Pamiętaj – możesz przesłać wiele zgłoszeń (pod warunkiem, że będą różniły się treścią). Zabawa trwa przez cały tydzień, udział biorą wszystkie zgłoszenia przesłane od 18.06.2018 do 22.06.2018 (do godziny 15.00). Spośród nich wybierzemy najbardziej kreatywne, ciekawe i oryginalne hasła dopingujące naszych piłkarzy na Mundialu 2018 i nagrodzimy ich autorów koszulkami i piłkami z podpisem Łukasza Piszczka.

Weź udział: https://wwokna.pl/konkurs/
Śledź przebieg zabawy na Facebooku, zgarniaj dodatkowe nagrody: https://www.facebook.com/wwokna/

Facebook
YouTube
Instagram