fbpx

Krispol bramy garażowe i drzwi garażowe

Krispol bramy garażowe i drzwi garażowe

Kategorie
Najcieplejsza brama garażowa Krispol

Jeśli masz dom z garażem, to będziesz szczególnie potrzebował najcieplejszej bramy garażowej. Co to oznacza? Musi mieć wyjątkowo wysoki poziom izolacji, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowaną konstrukcję w każdym detalu. Zastanawiasz się czy istnieją takie drzwi na rynku? Jak to mówią, dziś jest wszystko. Są też najcieplejsze bramy garażowe idealne do domów energooszczędnych i pasywnych. Udowodnimy Ci to na przykładzie bramy VENTE K2 RFS 60 producenta Krispol.

Nowe najcieplejsze bramy VENTE K2 RFS 60 jako innowacyjne rozwiązanie na rynku

Najcieplejsza brama garażowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie nowoczesnego, pasywnego budownictwa, które cały czas zmierza do rozwiązań energooszczędnych.

Na czym polega jej innowacyjność? Składa się na to kilka czynników:

Solidny panel garażowy. Standardowy panel ma grubość 40 mm, panel najcieplejszej bramy ma aż 60 mm – to aż 2 cm pianki poliuretanowej więcej. Także w miejscu połączenia ze sobą poszczególnych segmentów. Dzięki temu nie skrapla się para wodna.

Chciałbyś zamówić najcieplejszą bramę garażową Krispol? Śmiało, napisz lub zadzwoń https://wwokna.pl/kontakt/

Panel zwykłej bramy garażowej i panel najcieplejszej bramy garażowej Krispol (60 mm)

Współczynnik przenikalności cieplnej panelu wynosi tylko 39 setnych. To wynik 30% lepszy od standardowego panelu (o grubości 40 mm). Najcieplejsze drzwi garażowe doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych.

Izolacja – zmodyfikowany system uszczelni obwodowych. Podwójne uszczelnienie dolnego panelu (uszczelka jednowargowa i dwuwargowa). Zastosowano także uszczelkę obwodową boczną i górną o specjalnej konstrukcji, dzięki której znikają mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Kształt łuku górnego został zaprojektowany tak, by uzyskać optymalny docisk panelu do nadproża – dzięki temu brama garażowa jest jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.

Najcieplejsza brama garażowa Krispol uszczelki

Źródło: http://krispol.pl/bramy-garazowe/

Najcieplejsza brama garażowa Krispol izolacja

Źródło: http://krispol.pl/bramy-garazowe/

Prowadnice najcieplejsza brama garażowa Krispol

Źródło: http://krispol.pl/bramy-garazowe/

Nasza oferta jest znacznie szersza. Mamy nie tylko bramy garażowe, ale i okna, drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, zasłony. Sprawdź https://wwokna.pl/oferta/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=ME27mx-kUh0

Źródło: http://krispol.pl/bramy-garazowe/

Facebook
YouTube
Instagram