fbpx

Rolety rzymskie Deco Sun

Deco Sun to producent ekskluzywnych osłon okiennych wykonywanych na zamówienie, w tym bardzo dekoracyjnych rolet rzymskich (efektowne przeszycia, ciekawe tkaniny). Produkt ten cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego postanowiliśmy stworzyć krótkie, ale treściwe kompendium wiedzy o tym produkcie. Poniżej najważniejsze informacje o roletach rzymskich Deco Sun.

Jak podnosi się rolety rzymskie Deco Sun?

Rolety rzymskie Deco Sun to zasłony, które podnosi się za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Podnoszone układają się w poziome zakładki / fałdki.
Deco Sun posiada innowacyjny system, który umożliwia sterowanie dwoma niezależnymi tkaninami za pomocą 1 łańcuszka (japońska jakość). Gwarancja na mechanizm – 10 tys. cykli.

Zobacz jak to działa https://wwokna.pl/wp-content/uploads/2017/06/ROLETY_RZYMSKIE_AUTOMATIC.pdf

Jakie są dostępne modele rolet rzymskich Deco Sun?

W ofercie Deco Sun są 4 modele rolet rzymskich. Poniżej prezentujemy wszystkie cztery:

Rolety rzymskie Deco Sun model 1

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku rolety wynosi 8cm. Pozostałe taśmy rozmieszczone są symetrycznie w odległościach od 25 cm do 40 cm pomiędzy nimi. Model 1 nie posiada fiszbin. Zalecany jest dla tkanin delikatnych jak woale, organzy itp. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 5 % wysokości rolety plus 5 cm.

Rolety rzymskie Deco Sun model 2

Roleta z fiszbinami poziomymi o przekroju elipsy, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 2 jest zalecany dla wszystkich tkanin i cieszy się największa popularnością wśród odbiorców. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 8 % wysokości rolety plus 10 cm.

Rolety rzymskie Deco Sun model 3

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4 mm, umieszczonymi w zaszewkach od tyłu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 3 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7 % wysokości rolety plus 7 cm.

Rolety rzymskie Deco Sun model 4

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4 mm, umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 4 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7 % wysokości rolety plus 7 cm.

Każdy model rolety może być wykonany z mankietem górnym. Jest to dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który dodatkowo zdobi roletę, a w przypadku zastosowania tkanin transparentnych zakrywa widoczny mechanizm. Standardowa wysokość mankietu 7 cm.

U nas możesz zamówić każdy model. Przejdź do zamówienia https://wwokna.pl/kontakt/

Do jakiego stylu pasują rolety rzymskie Deco Sun?

Rolety rzymskie Deco Sun są przepiękną dekoracją w każdym stylu, bez ograniczeń – od tradycyjnego, nowoczesnego, po skandynawski czy glamour. To niezwykle eleganckie i praktyczne połączenie – w duecie elegancja zasłon i funkcjonalność rolet. Zobacz poniższe aranżacje.

Rolety Deco Sun łazienka

Rolety Deco Sun salon

Rolety Deco Sun jadalnia

Rolety Deco Sun sypialnia

Rolety rzymskie łazienka

Rolety rzymskie salon

Mam jeszcze sporo pytań, do kogo mogę się zgłosić?

Czekamy na Ciebie. Mamy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Śmiało, pisz, dzwoń https://wwokna.pl/kontakt/

 

 

Facebook
YouTube
Instagram