fbpx

Rolety antywłamaniowe Wrocław – bezpieczeństwo i wygoda rolet zewnętrznych dolnośląskie

Budując lub remontując dom zastanawiasz się z pewnością nad montażem rolet zewnętrznych. Czy to dobra i opłacalna inwestycja? Czy rzeczywiście ten rodzaj osłon zewnętrznych się sprawdza? Przeczytaj, co na ten temat sądzi specjalista.

Do wyboru jest kilka rodzajów rolet zewnętrznych, dlatego ich zakup i montaż należy rozważyć już na etapie wybierania projektu domy lub jego budowy (niektóre modele wymagają wcześniejszego przygotowania otworów).

Rolety zewnętrzne – zalety

Montaż rolet zewnętrznych przynosi szereg korzyści. Poznaj najważniejsze zalety tego typu osłon zewnętrznych.

  • Chronią wnętrze domu przed czynnikami atmosferycznymi – przegrzaniem w okresie letnim, mrozem w zimie.
  • Umożliwiają swobodną regulację światła wpadającego do domu z zewnątrz.
  • Stanowią ochronę dla wielu elementów stolarki okiennej przed niekorzystnym działaniem mrozu, wiatru, promieni UV, wilgoci.
  • Są doskonałym zabezpieczeniem przed złodziejami, intruzami (warto zdecydować się na rolety antywłamaniowe z dodatkowym wyposażeniem, czujnikami ruchu czy połączone z alarmem).
  • Stanowią dodatkową izolację termiczną – dzięki nim tworzy się „poduszka powietrzna”, dzięki której ciepłe powietrze nie wydostaje się z domu zimą, a latem uniemożliwia przegrzanie pomieszczeń.
  • Sprawiają, że do wnętrza budynku są wyciszone – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz (izolacja akustyczna).

Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych jest również ich wygląd – szeroki wybór kolorów pozwala na idealne dopasowanie ich do stylu architektonicznego, elewacji i otoczenia domu.

Przeczytaj również:

JAKIE WYBRAĆ ROLETY ZEWNĘTRZNE: https://wwokna.pl/jakie-wybrac-rolety-zewnetrzne/

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Wrocław – sprzedaż, montaż, serwis

Ogromny wybór, najwyższa jakość, atrakcyjna cena – kup najtaniej we Wrocławiu rolety zewnętrzne i ciesz się szybkim montażem na terenie całego Dolnego Śląska. Jeśli szukasz dobrej jakości, solidnych rolet, zależy ci na roletach antywłamaniowych z dodatkowym wyposażeniem – skontaktuj się z nami. Doradzimy, podpowiemy, wskażemy rozwiązanie idealne dla twoich potrzeb, przedstawimy atrakcyjną wycenę. Pamiętaj, że oferujemy tylko wysokiej jakości produkty od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Zadzwoń: +48 577 017 001
Napisz: biuro@wwokna.pl

U nas możesz zamówić:
•    rolety zewnętrzne elewacyjne (montowane są do elewacji, we wnęce okiennej lub drzwiowej, dzięki czemu najczęściej montowane są do wykończonych budynków),
•    rolety zewnętrzne podtynkowe (najczęściej montowane są podczas budowy, jednak po dokonaniu zmian w nadprożach można je montować również w gotowych budynkach),
•    rolety zewnętrzne naokienne (instaluje się je na etapie osadzania drzwi i okien – montuje się je na ramach, przed osadzeniem we wnękach).

Zobacz, co jeszcze możemy ci zaoferować – poznaj naszą pełną ofertę:  https://wwokna.pl/oferta/

Poznaj ROLETY ZEWNĘTRZNE KRISPOL https://wwokna.pl/rolety-zewnetrzne-krispol/

Rodzaje rolet zewnętrznych
Rodzaje rolet zewnętrznych
Facebook
YouTube
Instagram