fbpx

Żaluzje fasadowe Selt – nowoczesny design i funkcjonalność, która ułatwia życie

Żaluzje fasadowe Selt – nowoczesny design i funkcjonalność, która ułatwia życie

Żaluzje fasadowe Selt

Żaluzje fasadowe to najnowszy krzyk mody, wyglądają niesamowicie nowocześnie przy dużych przeszkleniach i idealnie wkomponowują się w futurystyczne bryły. Nie tylko ich design robi wrażenie, ale i komfortowe użytkowanie. Opowiemy Ci o tym na przykładzie bardzo popularnych żaluzji fasadowych Selt.

Żaluzje fasadowe Selt to komfort optyczny i termiczny

Na czym polega komfort optyczny? Wyobraź sobie, że masz bardzo duże okna w salonie, wręcz szklane ściany, jest upalne lato, w samo południe, słońce parzy i świeci tak ostrym światłem, że nie możesz wyjrzeć przez okno, a w salonie mrużysz oczy, co przyprawia Cię o ból głowy. A teraz pomyśl, masz żaluzje fasadowe Selt – regulujesz sobie kąt nachylenia listew, ustawiasz tak, by przyjemne światło wpadało do środka, nie było ciemno, ale też nie za gorąco. W salonie jest jasno, ciepło i przyjemnie (nie musisz już mrużyć oczu).

Takiego efektu nie dają tradycyjne rolety zewnętrzne (w tym przypadku możesz tylko zaciemnić salon całkowicie, musisz włączyć światło i nie masz kontaktu z otoczeniem, nie możesz wyjrzeć przez okno na ogród).

Sprawdź porównanie żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych. Zobacz w czym są lepsze, a w czym gorsze https://wwokna.pl/zaluzje-fasadowe-czy-rolety-zewnetrzne/

Żaluzje fasadowe Selt powstrzymują większość promieni słonecznych, które bezpośrednio wpadają do wnętrza. Dzięki temu skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed zbytnim nagrzaniem. A tym samym przed blaknięciem mebli.

Zawsze możesz sobie odsłonić żaluzje fasadowe, jeśli np. na zewnątrz jest mocne słońce, a Ty aktualnie nie przebywasz w salonie, a chcesz by się nagrzał.

Jesteś zainteresowany żaluzjami fasadowymi Selt napisz lub zadzwoń https://wwokna.pl/kontakt/

Żaluzje fasadowe Selt to także estetyka i funkcjonalność

  • Nowoczesny design, który zmienia wygląd fasady.
  • Atrakcyjny kształt listew: w kształcie zbliżonym do litery C i Z.
  • Łatwy montaż.
  • Lekka konstrukcja (bryła domu nie jest przytłoczona).
  • Szeroka gama kolorystyczna (z łatwością dobierzesz kolor żaluzji fasadowych do koloru okien, dachu, drzwi itd.).
  • Możliwość wyboru napędu i zastosowania automatyki pogodowej, dodatkowo zwiększają funkcjonalność systemu.

W ofercie posiadamy nie tylko żaluzje fasadowe, ale i okna, drzwi, rolety zewnętrzne i wiele innych produktów, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź https://wwokna.pl/oferta/

Żaluzje fasadowe Set kupiło mnóstwo osób prywatnych i przedsiębiorstw

Żaluzje fasadowe Selt przyozdabiają nowoczesne domy, wille, duże gmachy, obiekty, biurowce, szkoły, restauracje, hotele itd. (np. Jagiellońskie Centrum Innowacji w Krakowie, Autosalon w Warszawie).

Żaluzje fasadowe Selt w domach jednorodzinnych

Żaluzje fasadowe Selt w domach jednorodzinnych łączą praktyczność z estetyką

Żaluzje fasadowe Selt biurowe

Żaluzje fasadowe Selt idealnie sprawdzają się jako przesłony okien i przeszkleń w budynkach biurowych, hotelach i restauracjach

Żaluzje Selt biurowe

Żaluzje elewacyjne to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony przeciwsłonecznej

Facebook
YouTube
Instagram